Menu

Ambalajlama

Ambalajlama

Ağrı evden eve nakliyat firmamız, taşınacak eşyalarınızın emniyeti amacıyla evden eve nakliyat işlemlerine başlamadan önce özenli ve dikkatli bir ambalajlama çalışması gerçekleştirmektedir. Evinizdeki tüm eşyalar, türüne en uygun ambalaj malzemeleri ile itinalı bir şekilde paketlenmekte ve bu işlemden sonra nakliye araçlarımıza aktarılmaktadır. Firmamız elemanlarınca yapılan ambalajlama çalışması sayesinde eşyalarınız yeni adresinize en ufak bir sorun yaşamadan aktarılmaktadır.

ambalaj

Nakliyat firmamız ambalajlama çalışmasına verdiği önem sayesinde eşyalarınızın en güvenli şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Her zaman eşyanın türüne göre en uygun ambalajlama malzemelerini kullanmaktayız. Hava kabarcıklı naylonlar, kaliteli ve sağlam karton koliler, karton ve plastik fıçılar, ambalaj kağıdı, kraft kağıt, streç film, koli bantı, ip, her zaman temiz tutulan battaniyeler ve diğer bir çok gerekli paketleme malzemesi araçlarımızda hazır olarak bulunmaktadır.

Evinizde bulunan yemek masası, gardrop, vitrin gibi boyut olarak büyük eşyalarınız marangozluk konusunda deneyimli elemanlarımız tarafından demonte edilir ve çıkan parçalar en iyi şekilde paketlenerek aracımıza aktarılır. Demonte edilmiş parçalar yeni evinizde tekrar monte edilerek teslim edilir. Tüm eşyaları olması gerektiği gibi en uygun ambalaj malzemeleri ile özen göstererek paketlenmektedir.

Call Now Button