Menu

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

asansörlü nakliyat

Çağımızın ve sektörde devamlılığın bir gereği olarak, evden eve nakliye ve ofis taşımacılığında her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Ağrı evden eve nakliye firmamız, asansörlü taşımacılık hizmetini Ağrı içi ve şehirler arası ev taşıma işlemlerinde uygulamaktadır.

asansörlü nakliyatŞehir İçi Şehirler Arası Taşımacılıkta
ASANSÖRLÜ NAKLİYAT HİZMETLERİ

Asansörlü ev taşıma ile hem daha kısa sürede bir eşya aktarma sağlanır, hem de eşyaların bina içinde merdivenlerde taşınmasına göre daha güvenli bir işlem gerçekleşir.

Asansörlü taşımacılık hizmetimizden sadece Ağrı içinde değil, yurt geneli gerçekleştirdiğimiz şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerimizde de yararlanabilirsiniz.

Ağrı asansörlü nakliyat firmamız, eşyalarınızın mükemmel bir ambalajlamasını yaptıktan sonra asansör ile aracımıza aktarımını yapmaktadır. Yeni adresinize taşınan eşyalarınız, burada tekrar asansörümüz kurularak evinize aktarılmaktadır.

Asansörlü taşıma hizmetimizden yararlanmanız için her iki binanın veya en azından birini asansör aracımızın yanaşıp kurulmasına uygun durumda olması gerekmektedir.

Call Now Button