Menu

Ofis & İş Yeri Taşıma

ofis taşıma

Ağrı ofis taşıma talepleriniz için uzman kadromuz ile profesyonel hizmetler sunuyoruz. İş yeri taşımanın tüm detay ve incelikleri konusunda deneyimli Ağrı nakliyat firmamız, ofisinizi ve iş yerinizi taşımada uygun fiyatlar ile kaliteli bir hizmet sunacaktır. Taşıma öncesi yapılan kaliteli ve özenli bir ambalajlama çalışması ile tüm eşyalarınızı en güvenli şekilde ve en kısa sürede yeni iş yerinize taşıyoruz.

Ambalajlı Sigortalı Asansörlü
Ofis ve İş Yeri Taşıma

Ofisinizde bulunan eşyalar, elektrikli ve elektronik tüm cihaz ve makinalar, en kaliteli ve eşyanın türüne göre olması gereken en doğru ambalaj malzemeleri ile dikkatli ve özenli bir paketleme işlemine tabi tutulur. Sökülmesi gereken toplantı masası, çalışma masası, dolaplar, raf sistemleri gibi büyük ebattaki eşyalarınız marangozluk konusunda tecrübeli elemanlarımız tarafından demonte edilmektedir.

Bu şekilde demonte edilen büyük eşyalarınızın her bir parçası en kaliteli olacak şekilde ambalajlanır ve güvenliği sağlanır. Daha sonra araçlarımıza aktarılıp yeni adresinize götürülen sökülmüş eşyalarınız, tekrar monte edilerek teslim edilir.

İş yeri taşımanın neden olduğu iş kaybı gibi etkenleri iyi bilen ofis taşıma firmamız, firmanıza en az zaman kaybı oluşturacak şekilde taşıma planları yapmaktadır. Ofisinizi taşımaya başlamadan önce iş yerinize gelen ekspertiz elemanımız, eşyaların durumunu inceleyerek bir taşıma planı oluşturmakta ve böylece taşınma işiniz mümkün olan en kısa sürede gerçekleşmektedir.

Call Now Button