Menu

Nakliye Araçlarımız

kamyon

Ağrı evden eve nakliyat ve şehirler arası taşımacılık hizmetlerimizde firmamıza ait kapalı çelik kasalı kamyonlar kullanmaktayız. Araçlarımızın kasa içlerinde eşyalarınızın güvenliğini sağlayacak tüm tedbirler alınarak sorunsuz bir taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Gerek Ağrı içi gerekse şehirler arası tüm illere gerçekleştirdiğimiz ev taşıma hizmetlerimizde, eşyalarınızın hasarsız ve sorunsuz taşınmasını sağlamaktayız.

kamyon

Her taşıma işlemi öncesi araçlarımızda bulunan ambalaj ve marangozluk aletlerinin kontrolleri yapılır ve varsa eksiklikler tamamlanır.

Eşyalarınızın araçlarımıza aktarılması yapılmadan önce oldukça kaliteli bir şekilde ambalajlaması yapılır.

Kamyonlarımızda her zaman en kaliteli ve her çeşit eşya için en olması gereken doğru türde ambalaj malzemeleri bulunmaktadır. Ayrıca boyut olarak büyük eşyaların demonte edilip tekrar montajının yapılmasını sağlayacak marangozluk alet ve ekipmanlarımız da mevcuttur.

Taşıma öncesi yapılan bu özenli ambalajlama çalışması ile paketlenen eşyalarınız, kasa içine emniyetli bir şekilde yerleştirilerek yolculuğa hazır duruma getirilir.

Araçlarımızda, taşınacak eşyalarınızın sarsılmaması ve hasar görmemesi için gereken düzenlemeler yapılmıştır ve eşyaların tamamı bu şekilde güvenle yeni adresinize aktarılmaktadır.

 

 

 

 

Call Now Button